نماد اعتماد الکترونيک
سیستم همکاری در فروش پی30گیم

فروش بازی و نرم افزار

 • تخفیف در فروش
 • سیستم همکاری در فروش بازی
 • تالار گفتمان ارزان دیسک
یک لرن مرجعتخخصی وبلاگ نویسان

ارسال رایگان سفارشات نقدی بالای ۲ عدد!

با سلام

فروشگاه ما به مناسبت عید باستانی نوروز تصمیم به ارایه شرایط بسیار مناسبی برای خریداران عزیز فروشگاه گرفته است. این شرایط فقط تا پایان سال ۱۳۹۳ ادامه دارد. این شرایط تا پایان روز  ۱۳ فروردین ماه سال ۱۳۹۴ بدلیل استقبال و درخواست بالای مشتریان عزیز تمدید شد.

سفارشاتی که تعداد اجناس خریداری شده آنها از فروشگاه ۲ عدد از هر محصول ( حتی اگر خرید شما  ۲ عدد از یک محصول باشد ) و یا بالاتر باشد و سفارش بصورت نقدی ثبت شود و مبلغ فاکتور  از طریق روش پرداخت آنلاین از طریق تمامی کارت های شتابی و یا پرداخت از طریق روش کارت به کارت کردن ( که شماره کارت ها پس از ثبت سفارش در اختیار شما قرار خواهند گرفت ) پرداخت شود به صورت رایگان ارسال خواهد شد!

بدیهیست از عزیزانی که سفارش خود را بصورت نقدی ثبت کنند اما تعداد محصولات خریداری شده آنها از ۲ عدد کمتر باشد هزینه ارسال اخذ خواهد شد.

توجه داشته باشید به جهت ارج نهادن به مشتریانی که به فروشگاه ما اعتماد کرده اند: 

سفارشاتی که کالاهای خریداری شده آنها بالاتر از ۲ عدد و مبلغ کل فاکتور آنها بالای ۲۰.۰۰۰ تومان باشد علاوه بر ارسال رایگان سفارش کوپن تخفیف ۲۰.۰۰۰ ریالی نیز از فروشگاه دریاف می کنند.

سفارشاتی که کالاهای خریداری شده آنها بالاتر از ۲ عدد و مبلغ کل فاکتور آنهابالای ۴۵.۰۰۰ تومان باشد علاوه بر ارسال رایگان سفارش کوپن تخفیف ۳۰.۰۰۰ ریالی نیز از فروشگاه دریاف می کنند.

سفارشاتی که کالاهای خریداری شده آنها بالاتر از ۲ عدد و مبلغ کل فاکتور آنها بالای ۶۰.۰۰۰ تومان باشد علاوه بر ارسال رایگان سفارش کوپن تخفیف ۶۰.۰۰۰ ریالی نیز از فروشگاه دریاف می کنند.

سفارشاتی که کالاهای خریداری شده آنها بالاتر از ۲ عدد و مبلغ کل فاکتور آنها بالای ۸۰.۰۰۰ تومان باشد علاوه بر ارسال رایگان سفارش کوپن تخفیف ۱۰۰.۰۰۰ ریالی نیز از فروشگاه دریاف می کنند.

تمامی کوپن های تخفیف دریافتی بدون محدودیت مدت زمان استفاده بوده و قابلیت استفاده در سفارشات بعدی خریداران محترم خواهد بود.

 

 • shop
  بازی Pro Evolution Soccer 2018
  قیمت: 14,900 تومان
 • shop
  بازی Battlefield 1 نسخه کامپیوتر
  قیمت: 17,900 تومان
 • shop
  بازی FIFA 17 Super Deluxe Edition نسخه کامپیوتر
  قیمت: 20,900 تومان
 • shop
  بازی Pro Evolution Soccer 2017 نسخه کامپیوتر
  قیمت: 14,900 تومان
 • shop
  بازی Prototype 2 نسخه کامپیوتر
  قیمت: 5,900 تومان
امارگیر سایت